28 Şubat 2011 Pazartesi

Bim Market Müşteri şikayetleri ve Önerileri

Bim Market Müşteri şikayetleri ve Önerileri
Bim firmasına ait şikayet ve önerilerinizi bu konu altına "yorum" yaparak paylaşa bilirsiniz...

17 yorum:

 1. Bazı kasiyer ve elemanların davranışları insanı Bim'den soğutuyor!

  YanıtlaSil
 2. hoşgeldiniz efendim güle güle efendim veya ucuzluk kalite bunların hepsi en ucube bakkalda da var suadiye ayşe kadındaki marketinizden alışveriş yapan birisi olarak büyük poşet sıkıntınızı görüyorum aldıklarımı 7 poşette değil 2 poşette götürme kolaylığı istiyorum ve elemanlarınızdan şirket politikası sözünü duymaktan aldıklarımı geri iade etmekten bıktım size söz bir daha bim marketlerden alışveriş yapmayacağım ve bir esnaf olarak gelen müşterilerimle bütün bu olumsuzluklarinızı paylaşacağım mahmut güleroğlu

  YanıtlaSil
 3. Merhaba

  Tarih 29.07.2013 Pazartesi saat 19:30 'da Eyüp şubenize gittim personel öznur k. arkadaşımızdan yolumun uzun oldugunu 1 adet poset istedim az kaldı beni dövecek gibi ağresif davranışlar sergiledi.Kendisine biraz sakin olması söyledigimde kapıda şikayet numarası var arayın diyerek yüksek sesle söylendi.Kendisine uyardıgım halde hala söylenmesi çok garibime gıtti.

  Bim birleşik marketleri böyle insanları iç bünyesinde nasıl barındırdıgını hala düşünüyorum.Lütfen öznur akadaşımızı uyarmanız bu şekilde terbiyesiz davranmasını engellemenizi istiyorum.Sizden ricam.

  Aynı şekilde devam ettiği sürece bim marketlerine gelmeyi düşünmüyorum.Çevremdeki arkadaşlarımıda bu konuda uyarıda bulunacagım.


  Saygılarımla

  Hamdi Aydın

  Tel 0545 541 01 09

  YanıtlaSil
 4. HAMDİ BEY ŞİKAYETİNİZİ GÖSTERİLEN NUMARAYA İLETTİNİZ Mİ ?

  YanıtlaSil
 5. 13.11.2013 tarihinde saat 15.20 de Erzurum Huseyin Avni Ulaş mah. camialti şubenizdeydim kasada bir bayan calisiyordu o kdar gergin ve sinirliydiki resmen aldigimiz urunleri kasadan sert bir şekilde dıger tarafa atiyordu kasa yogundu arkadan bir bayan başka elemaniniz yokmu diye sordu resmen dalga gecerek olanlar burda dedi devamli homurdanarak sabah 7 den beri ayaktayim cikacam işten ayrilacam burdan diye kaba ve ukala davranişlarla hareket ediyoru o kadar sinirli davraniyorduki para ustumu bile eksik vermiş disarda farkettim ama muattap olmamak icin geri gitmedim boyle calişanlar yuzunden bime artik gitmeyecegim.

  YanıtlaSil
 6. ben de tarihi geçmediği halde buzdolabında küfnemiş ,üstelik açılmayan aknaz kaşar peyniri iadeye gittiğimde bana fiş soruyor görevli.ben 1 aylık fişi saklamak zorundamıyım sanki!aknaz satan bimden başka yer görmedim zaten.neyse iade almadı ama bir daha ne bime ne de aknaz ben ve tanışlarım için bitmiştir...

  YanıtlaSil
 7. bimden aldığım aknaz kaşar peyniri dolapta sakladığım ve paket hiç açılmadığı halde son kull. tarihinede çok varken küfnemiş.
  iade içn bime gittim bana fiş sordu.sanki bimden başka yerde aknaz satılıyo? ben 1aylık fişi saklamak zorundamıyım sanki! 3 adet almıştım .1i böyle oldu işte. neyse iade almadılar ama bir daha ne bime girerim ne de aknaz alırım.tanışlarımada engel olacağım zaten...

  YanıtlaSil
 8. Alanya hacet mahallesinde bulunan bim in kasiyeri özelliklede özlem adlı şahıstan şikayetçiyim ve çevremdekilerde ondan şikayetçi özlem adlı şahısı görmek istemiyoruz bana hakeretlerinden sonra bimden iyice soğdum lütfen gerekeni yapılsın

  YanıtlaSil
 9. Alanya hacet mahellesin de bulunan bim den şikayetçiyim markette resmen özlem adlı çahıstan hakeretlere uğradım o kadından tek ben değil çevremde rahatsız gerekeni yapılmasını istiyoruz

  YanıtlaSil
 10. Merhabalar İstanbul çırçır/Eyüp Bim mağazasından 29.06.2014 tarihinde, 14.29 saatinde babam ve annem alışveriş yaptılar ve eve gelip baktıklarında 10 tl eksik olduğunu gördüler. Adını bile bilmediğimiz kasiyer 22.60 tl vermesi gerekirken 12.60 tl vermiş. Fişle birlikte markete gidip şikayeti söylediğimizde adamın kasasıyla birlikte aşağıya inip sayım yaptığını eğer para fazla çıkarsa bize vereceği söylendi adam yukarı çıktığında kasada fazla para olduğunu ve bize hemen vereceğini söyleyip mağaza sorumlusu özlem hanımında bilgisi olması için aşağı çağırdı ve çıktığında bu seferde paranın tam olduğunu hatta kendi adına zararda olduğunu söyledi. Parayı vermeyip hala doğru para verdiğini savunarak bizi eve gönderdi bunun üstüne babam gittiğinde kamerayı izlemelerini söyleyerek paranın yanlış verildiğini söyledi kamerayı izlediklerinde paranın yanlış verildiğini görünce parayı verdiler ama o adamdan şikayetçiyiz haklı olmamasına rağmen parayı verirken helal etmediğini söylemesi küstah konuşması hareketlerinin yanlışlığı yalancılığı ve bundan önceki zamanlardaki vukuatlarından dolayı gereğinin yapılmasını rica ederiz.

  YanıtlaSil
 11. üzerinde ayrı kasada ayrı fiyat ödüyoruz buna ne gibi çözüm bulucaksınız

  YanıtlaSil
 12. şikayetlerimiz dikkate alınıyormu şayet alınmıyorsa yapmanız gerekeni kendim yapacam lütfen biraz duyarlı olun !

  YanıtlaSil
 13. izmir buca\akıncılar semtinde Bim mağazasından bende şikayetçiyim para üstünü vermiyolar .Benim 2 defa başıma geldi . ayrıca eksi bakiye çıkıyor diyorlar.

  YanıtlaSil
 14. istanbul sultangazi 2.cebecideki bimin içerisi dışarısından daha soğuk insan direk çıkmak istiyor ve personellerin hepsi hasta zaten bi çözüm yolu bulunursa iyi olur

  YanıtlaSil
 15. bim elemanın birisi gözümün önünde müşterisi alışveriş sonrası gidecekken ben size 10 tl vermeyi unuttum dedi.

  YanıtlaSil
 16. Ben Ankara İskitlerde oturuyorum. Kasiyerlerin aldığımız ürünleri kasadan geçirirken çok hızlı hareket ediyorlar. Alışveriş sonrasıda iki üç poşet veriyorlar. Sonraki müşteriyide bir gayretle benim ürünlerin üzerine ürünlerini kasadan geçiriyorlar.Nevar biraz bekleseler veya poşetlemeye yardım etseler. Kasada iki müşteri varkende aynısını yapıyorlar. Sonra aldığım ürünler ya karışıyor. Yada kasada unutuyorum. Ürünleri kasadan geçirirken poşetlemeyide yapsalar daha iyi olur.

  YanıtlaSil
 17. Ben Eskişehir Vergi Dairesinde Gelir Uzmanı olarak çalışan bir bayanım.27.02.2015 tarihinde daireden arkadaşlar cuma indirimleri için dairemiz yakınındaki BIM mağazasına alış verişe gittiler iş yoğunluğu nedeniyle ben gidemediğimden bana da indirimde olan pişirme kağıtlarından aldılar. arkadaşlarım kendi alışverişleriyle birlikte aldıklarından fişi onlarda kaldı. Akşam iş çıkışı saat 17.30 civarında evimin yanında Vatan caddesi üzerinde bulunan BIM e indirimli ürünlerden kalan neler var diye bakmaya girdim. Elimdeki poşetin ağzı bağlı kloraplast markalı pişirme kağıdı ucu bir karış dışarıda açıkça görünür şekilde çantada, mağazayı gezdim cuma ürünlerinden alacağım bir şey kalmamış ,kasaların önünden çıkıyorum 1.kasadaki kumral erkek kasiyer onca kişinin içinde bana kasanın orada gelin, çantanızı açın dedi zaten pişirme kağıdı çantadan bir karış dışarıda görünüp duruyor, açtım bunu nereden aldınız fişinizi gösterin dedi durumu anlattım bana herkezin içinde büyük soyguncuyu yakalamış edalarında tip tip tavırlarla ukalalık yaparken çalışan bayan mağazadaki pişirme kağıtlarının sabahtan bittiğini mağazada hiç kağıt kalmadığını söyleyince ukala kasiyeriniz hala aslında çalmışım da hadi neyse tavrıyla tamam tamam gidin o zaman dedi. Şimdi size soruyorum ben bir hırsız olsam o paketi kabanımın içine , koluna bir yere sokmayıp ta yarısı poşetten fırlayan kutuyu sallaya sallaya kasanın önünden geçecek kadar aptal mı olurdum. Kariyer sahibi insanım üstüm başım iyi giyimli 3,25TL lik bir şeyi çalacak bir görüntüm ve tavrım yok ne cesaretle beni herkesin içinde (insan çaldığını gözü ile görse bile bu kadar rahat bir tavırda sorguya çekemez) rencide edebilir. Terbiyesize şimdi çağır polisi izlet kamera görüntülerini sonrada ben senden şikayetçi olacağım diyecektim ama eşimde emniyet mensubu duyulsa dalga konusu olucak çok sinirlenmeme rağmen bir şey yapamadım.Tabi bundan sora BIM den 1krş. alışveriş yapmam.Kimsenin ekmeği ile oynamak istemem ama biraz saygı ve eğitim ya ,çalışanlarınıza seminer veremiyor musunuz.

  YanıtlaSil